Bezpečnostní dveře - výroba a servis | ERKADO
Dne 29. 05. 2024 - z technických důvodů prodejna otevřená od 13:30 hodin.

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře

Vchodové dveře v bezpečnostních třídách BT 2 a BT 3 se vyrábí výhradně jako protipožární s označením EI/EW 30 DP 3. Jsou vhodné pro veškeré prostory, které je třeba chránit před ohněm a mohou to být administrativní prostory, byty, průchod z garáže do domu atd. Velmi často jsou takové dveře vyžadovány při sjednávání pojištění pojišťovací společností.

Tato dveřní křídla mají masivní rám z dubového dřeva, pevnou protipožární výplň a v modelu BT3 je tato doplněná ocelovou mříží z tahokovu. Komplet je překryt deskami z HDF opatřených požadovaným dekorem ze skupin FINISH, GREKO a PREMIUM.

Tyto bezpečnostní dveře do bytu nebo domu mají následující bezpečnostní prvky: bezpečnostní čepy proti vysazení, zesílené závěsy pro váhu dveří nad 70 kg, tříbodový lištový zámek s roztečí 92 mm. V případě potřeby je možno doplnit do dveří také kukátko.

Největší výhodou třídy BT 2 je možnost jejich instalace do původní ocelové zárubně, proto není nezbytné její vybourání a výměna za zárubeň s certifikátem. V případě BT 3 už je tento krok povinný a je výhodnější spojit výměnu dveří s malováním předsíně nebo větší rekonstrukcí. Povinná je pro tuto třídu montáž autorizovanou firmou, která zaručuje montáž dle odpovídající stavební normy. Pokud dveře montuje firma bez autorizace nebo jiná osoba, zaniká záruka a takové dveře ani nesplní požadavky pojišťoven.

Zobrazit:
Třídění:
Bezpečnostní dveře BT 2 В наличии

Bezpečnostní dveře BT 2

Bezpečnostní dveře třídy 2 INFORMACE bezpečnostní třída 2, tuto třídu se dá osadit do stávající ..

Bezpečnostní dveře BT 3 В наличии

Bezpečnostní dveře BT 3

Bezpečnostní dveře třídy 3 INFORMACE bezpečnostní třída 3, tato třída se dá osadit pou..