Zárubně pro interiérové dveře | ERKADO

Zárubně

Již stovky let poskytují dveře a zárubně především bezpečí a ochranu života i majetku svým uživatelům. Následně se komplet dveří a zárubně stal důležitou součástí designu interiérů i exteriérů všech typů budov, a tento stav přetrvává i v současnosti.

Když se vybírají dveře, je nutno dobře vybrat také jejich zárubeň, protože jejich nesprávnou volbou se může zcela smazat estetický dojem z krásných dveří.

V naší nabídce naleznete různé druhy zárubní. Od nejběžnějších rámových či obložkových, až po zárubně pro stavební pouzdra či skryté zárubně.

Základní konstrukce zárubně zůstává stále stejná. Jedná se o dva díly svislé, spojené jedním dílem vodorovným a dodávají se v rozloženém stavu. Pouze ocelové zárubně jsou dodávány jako jeden celek.

Montáž zárubně do stavebního otvoru se liší podle toho, o jaký typ zárubně se jedná. Ocelové zárubně se nejčastěji zazdívají, rámové zárubně vchodových dveří ze dřeva či PVC se upevní turbošrouby.

Zárubně interiérových dveří se většinou do stavebního otvoru montují nízkoexpanzní montážní pěnou.

Existují také zárubně bez pantů, těsnění a protiplechu. Tyto zárubně se uplatňují jako dekorativní prvek a ochrana rohů zdi v průchodu příčkou. Říká se jim například tunel či slepá nebo průchozí obložková zárubeň.


Zobrazit:
Třídění:

Obložkové zárubně pro standardní falcové dveře

Každá zárubeň, rámová i obložková, je velmi zásadní nosný prvek každých dveří. Polodrážkové zár..

Obklad kovové zárubně - OKZ

Obklad kovové zárubně jednoduchý způsob jak obložit staré kovové panelákové zárubně do vzhledu novýc..

Rámové zárubně В наличии

Rámové zárubně

KONSTRUKCE Rámová zárubeň je vyrobená z kvalitního HDF (95% dřeva) a pokrytá trvalou fóli..

Skryté zárubně В наличии

Skryté zárubně

Skryté zárubně Bezobložkové dveře pro neviditelné zárubně jsou vyráběny v provedení bezfalcovém n..