O nás

O nás

HISTORIE

ERKADO je výrobcem vchodových a interiérových dveří. Je to také obchodní název, který od roku 2010 používáme pro naši maloobchodní, velkoobchodní a exportní činnost. Spolu s jubileem 35. výročí existence stolařského závodu Zbigniew Kozłowski jak i jeho neustálým rozšiřováním [otevření nové výrobní haly 4.500 m2] a stálým rozvojem [nová kolekce rámových dveří STILE] nová značka ERKADO se řadí jako leader ve výrobě dveří vysoké kvality za rozumnou cenu.

Závod vznikl v roce 1976 ve Chwałowicích, v podkarpatském vojvodství. Jeho zakladatelem je Zbigniew Kozłowski – stolařský mistr, který své první řemeslnické dovednosti přebíral od svého otce, také stolaře. Díky tomu se naše značka zakládá nejen na více jak 30-letých zkušenostech, ale také na stabilní rodinné tradici. Na začátku své činnosti se fi rma zabývala „stolařstvím” v širším slova smyslu, a tedy výrobou dveří, oken atd. pro soukromé odběratele. Naučilo nás to pružnému přístupu k potřebám našich zákazníků, díky němuž jsme mohli splnit dokonce i ty nejneobvyklejší zakázky. Časem tržní tendence vyvolaly vysokou poptávku po dřevěných dveřích a oknech. Ve snaze o nejvyšší jakost výrobků a uspokojení našich zákazníků, závod zaváděl inovativní technologická řešení, a díky účinnému vedení a investicím posilnil svou pozici na trhu. Závod postupně zužoval profi l své činnosti hlavně na výrobu vchodových dřevěných dveří a interiérových deskových dveří. Další činnosti byly směřované na nákup moderního strojního parku, díky kterému byla zavedena desková technologie dveří, což se ve velké míře odrazilo ve zlepšení kvality výrobku.

Díky dalším investicím v roce 2005 vznikla druhá továrna se sídlem v Gościeradově, která má dvě výrobní linky vyrábějící zárubně a interiérové dveře. Její moderní vybavení a kvalifikovaný personál umožňují realizaci objednávek přesahujícíh 20.000 kusů zárubní a dveřních křídel měsíčně.Doporučujeme Vám využit širokou škálu našich výrobků. V současné době disponujeme bohatou obchodní nabídkou vchodových dřevěných dveří a interiérových deskových dveří. Zavedli jsme novou kolekci rámových dveří STILE. Spolupracujeme s velkoobchodními odběrateli na území celého státu a provádíme exportní prodej.

Nová kolekce rámových dveří STILE je dalším krokem směrem ke zdokonalování technologie a politiky jakosti. Jakost, která je pro nás prioritou vedoucí ke zvýšení nejcennějšího kapitálu naší firmy – množství spokojených zákazníků.OCENĚNÍ

My ERKADO Zbigniew Kozlowski v souladu s požadavky na "fair play" Business a získal certifikát "Przedsiębiorstwo Fair Play" v roce 2011.
Certifikát "Przedsiębiorstwo Fair Play" je prestižní vyznamenání v oblasti sociální odpovědnosti podniků.

Seznam výherců je zveřejněn na www.fairplay.pl
Ocenění "Przedsiębiorstwo Fair Play" pro zadání zakázky, má více než 14 let speciálně jmenovaného národní komory Nadace největší nezávislá obchodní organizace v Polsku), což je celonárodní program "Przedsiębiorstwo Fair Play". Program v posledních letech stala jednou z nejdůležitějších událostí společenské odpovědnosti firem v Polsku.

Pro účast v programu jsou vyzváni, aby všechny společnosti, které ve své činnosti, a interakce s klienty, dodavateli, zaměstnanci, místní komunity a místní a státní orgány uplatňují normy spravedlivý průběh a nemají žádné nedoplatky na závazky na ně.

Organizátoři a kapitola programu provedeno nezávislé přezkoumání všech nahlášených společností. Každý účastník, který projde dvoustupňový proces ověření je získání titulu a 'Przedsiębiorstwo Fair Play' a každé vydání je doplněno rozsáhlou podporu účastníků a vítězů.

Každý rok vydání "Przedsiębiorstwo Fair Play" slavnostního předávání cen končí ve velkém obřadu v Paláci kultury a vědy ve Varšavě.Akce láká asi 1600 hostů, mezi nimiž jsou zástupci ekonomické a politické scény. Slavnostní doprovázen velkým koncertem známých umělců a raut, při které všichni přítomní mají příležitost spolupracovat a sdílet zážitky.


Gazele Biznesu - pořadí nejrychlejších rostoucích malých a středních podniků. První vydání žebříčku Gazelle se konala v roce 2000. Z hlediska "Pulsu Biznesu" Gazelle je středně velká společnost, která se díky velmi dynamickému rozvoji dělá to i přes mnohem větší konkurenci.

Autorem žebříčku je Coface Poland Business Intelligence, který je zodpovědný za ověření vykázaných finančních údajů podniků.Náš žebříček je zveřejněn v podobě více než dwustustronicowego speciální vydání, které je přiloženo k prosincovém vydání "Pulsu Biznesu". Navíc, speciální webová stránka gazele.pl je kompletní databáze gazel, nebo seznam všech podniků, které byly na našich žebříčků od roku 2000.Po vyhlášení pořadí, od prosince do března, "Pulsu Biznesu" je organizován ve 12 polských městech, speciální akce, během níž v přítomnosti regionálních orgánů, dáváme vítěze žebříčku sošky a diplomy. Je to také příležitost k setkání top manažerů a zvyšování povědomí.

Gazelle žebříček sestavují každoročně v ekonomických časopisech, které patří do švédské skupiny Bonnier Group Press. Kromě "Pulsu Biznesu" prohlášení tak rozvíjet své sesterské noviny ze Švédska, Dánska, Rakouska, Lotyšska, Ruska, Estonska a Slovinska. Gazely jsou kritéria výběru v každé zemi podle místních ekonomických podmínek, ale cíl je stejný všude: na podporu malých a středních podniků.
ERKADO Zbigniew Kozłowski je ORŁEM POLSKIEGO BUDOWNICTWA

ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA

Cílem soutěže je podporovat stavební firmy, kterým se podařilo v moderním stylu, představuje nadprůměrnou a příkladnou úroveň a podle pravidel etiky v podnikání. Organizátoři jsou přesvědčeni, že vítězové v soutěži kteří tvoří budování moderní, bezpečné a konkurenceschopné, aby plně vyhovovaly potřebám spotřebitelů, musí být uvedeny trendy ve stavebnictví, hospodářské soutěže a propagační aktivity jim pomohou rozvíjet ještě lépe budování pozitivní image společnosti a přilákat nové zákazníky.

SPONZORUJEME

Kromě naší práce ve výrobě, maloobchodu a velkoobchodu s kvalitními dveřmi a zárubněmi, nejvíce se snažíme všem zákazníkům a velkoobchodníkům vyhovět. Ale samozřejmě taky věnujeme i svým vlastním koníčkům a dalším činnostem. Klademe důraz převážně na sport a zdraví. Chápeme jak je v dnešní době težké "uživit" takové koníčky, případně jak je náročné zajistit, aby se člověk mohl v určité oblasti rozvíjet na vysoké úrovni a proto se snažíme podporovat talentované jedince. A protože jsme firma dynamická, rozhodli jsme se podporovat sport převážně v našem okolí. Naše společnost ERKADO podporuje Pražský Marathon. Naším cílem je dokázat, že lze podnikat slušně, poctivě a přesto úspěšně a že podpora lidských talentů a snahy, ať už se jedná o práci, podnikání, nebo koníčky, má svůj význam a vyplácí se. Například talentovaný mladík Max na fotografii.