Skleněné výplně

Skleněné výplně

Moderní technologie zasklívání při výrobě oken zaručuje nejen teplo v domě, ale také odpovídající zvukotěsné vlastnosti. Vynikající tepelné parametry a ochrana proti hluku napomáhají v relaxaci i v efektivní práci.
Ještě větší klid vám zaručí skleněné výplně s bezpečnostními fóliemi a estetické kvality zdůrazníte vysoce dekorativním zdobením.

Dvojsklo


Dvojsklo představuje základní druh skleněné výplně v moderních oknech.
Meziprostor je vyplněn argonem, který má mnohem lepší tepelně izolační vlastnosti než vzduch.

- Výborná tepelná izolace
- Zvuková izolace chrání před hlukem


TrojskloTrojsklo je určeno pro ty, kdo věnují zvýšenou pozornost vysoké tepelné izolaci.
Třetí sklo přirozeně zvětšuje meziskelní prostor a zlepšuje tak tepelně izolační vlastnosti.

- Účinně snižuje prostup tepla
- Zvýšená zvuková izolace ještě lépe chrání před hlukem

Dekory

Pokud si přejete okno s originálním vzhledem, řešením je použít dekorační skleněné výplně. Díky mnoha praktickým i dekoračním funkcím mají dekory velmi široké využití. Výborně se osvědčí jako součást skleněných výplní dělicích stěn nebo v místnostech jako koupelna či kuchyň. Široká nabídka vzorů umožňuje jejich využití jak v bytové výstavbě, tak v průmyslových stavbách.

Reflexní skla

Tato varianta se hodí zejména do místností, kde by vysoce průhledná skla mohla způsobit přehřívání. Samozřejmě je lze také použít v domácnostech, kancelářích či veřejných budovách. Reflexní výplň je vyrobena z probarvené skleněné hmoty a navíc pokovena vrstvou oxidů kovů, někdy také drahých, která odráží sluneční světlo a funguje tak jako zrcadlo.

Bezpečnostní skla

Zvýšená bezpečnost je v dnešní době jednou z důležitých priorit. Díky pokročilým technologiím již nejsme odkázáni na nevzhledné mříže jako na jedinou ochranu proti vloupání. Bezpečnostní třída P2 je určena pro volně stojící domy, výlohy hotelů a kanceláří a obchodní objekty se standardní chráněnou hodnotou. Pro vily, apartmány, obchodní centra a objekty s vysokou chráněnou hodnotou se doporučují skla odolná proti vloupání (třída P4).

Dostupné možnosti

Tagy: Skleněné výplně