Laminátové plovoucí podlahy

Rozšířili jsme naši nabídku o laminátové podlahy, jejich dekory ideálně korespondují s dekory našich dveří. Plovoucí podlaha je vyráběna francouzským koncernem a vyrábí se výlučně francouzskou technologií. Jedná se o unikátní podlahovou krytinu, kterou v porovnání cena vs. kvalita u konkurence nenajdete.

Největší přednosti naší plovoucí podlahy jsou následující:
1.) Tlouštka podlahy je 8,3 mm. Ne běžných 7 mm, nabízíme jen to nejlepší!
2.) Podlaha disponuje nejvyšší třídou zátěžě 33. Její odolnost lze srovnat s odolností kachličky. Během tlaku nože, nebo jiným kovovým předmětem na podlaze nezůstane žádný šrábanec! Toho je dosaženo díky speciální vrstvě Fortis, která obsahuje korund (po diamantu je to druhý nejtvrdší materiál) a alkydový polymer, díky kterému je krytina chráněna před opotřebením, škrábancům, vlivu vysokých teplot nebo vlhkosti, špíně i agresivním čistícím prostředkům. Krytina je také odolná i vůči cigaretám a slunečnímu záření. Jedná se o strukturovanou vrstvu vytvářející 3D strukturu po celé délce laminátové lamely.

Naše podlaha oproti konkurenci neváží pár gramů a nezvládnete ji ručně zlomit.
Po celém obvodu lamely je moderní V-spára, která je pouze u nás k dostání v ceně podlahy!

Zámkový systém laminátových podlah umožňuje snadné pokládání v krátké době a snižuje riziko poškození lamel.

Nabízíme 2 řady laminátových podlah: Nature a Optima. Rozdíly mezi řadami jsou uvedeny níže. Pořízením naší podlahy bude jistě velmi příjemně překvapeni, nejen kvalitou, ale i cenou.


Laminátové podlahy / řada OPTIMA


Jedná se o základní řadu, její výhody najdete v hlavním popisu celé kategorie řada OPTIMA. Rozdíl mezi řadou Optima a Nature je v rozměru lamely. Její délka je 1218 mm, šířka 197 mm s mírným 3D reliéfem lamely. Po celém obvodu lamely je moderní V-spára, která je probarvená barvou v odstínu laminátové podlahy. Díky V-spáře má podlaha příjemný a luxusní vzhled. Zámek ARCClick pevně spojuje lamely bez mezer. Tento zámkový systém umožňuje snadné pokládání v krátké době a snižuje riziko poškození lamel.

Laminátové podlahy / řada NATURE  

Jedná se o vylepšenou řadu laminátové podlahy, její výhody najdete v hlavním popisu celé kategorie řada NATURE. Rozdíl mezi řadou Optima a Nature je v rozměru lamely. Její délka je 1215 mm x šířka 197 mm. Řada Nature nabízí velmi výrazný 3D reliéf lamely, díky čemuž má lamela vzhled pravého dřeva. V řadě Nature je používána technologie AqueStop Clik k ošetření zámků Single Click speciálním roztokem na bázi vosku, sloužící k větší ochraně proti vodě a vlhkosti. Navíc po celém obvodu lamely je moderní V-spára, která v řadě NATURE ošetřena voskem, díky tomu nejen dodává podlaze luxusní vzhled, ale zároveň zabraňuje pronikání vlhkosti a vody.

Laminátové podlahy Dub Londýn

329 Kč

Cena bez DPH: 272 Kč

Laminátové podlahy Dub Arktický

329 Kč

Cena bez DPH: 272 Kč

Laminátové podlahy Dub Shile

329 Kč

Cena bez DPH: 272 Kč

Laminátové podlahy Dub Norský

329 Kč

Cena bez DPH: 272 Kč

Laminátové podlahy Dub Mramorový

224 Kč

Cena bez DPH: 185 Kč

Laminátové podlahy Dub Slonová kost

289 Kč

Cena bez DPH: 239 Kč

Laminátové podlahy Dub Sahara

224 Kč

Cena bez DPH: 185 Kč

Laminátové podlahy Dub Mořený

224 Kč

Cena bez DPH: 185 Kč

Laminátové podlahy Dub Savana

289 Kč

Cena bez DPH: 239 Kč

Laminátové podlahy Dub Šedý

224 Kč

Cena bez DPH: 185 Kč
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)