Slevový kupón - DOPORUČENKA | Dvere-Erkado.cz

Doporučenka

Doporučenka


Doporučenka je akční program pro zvýhodnění ceny na zboží společnosti ERKADO CZ s.r.o., který obdrží kupující při nákupu našeho zboží, zároveň nás může doporučit svým příbuzným, známým, přátelům a přitom další kupující bude mít lepší cenu (stejný zákazník nemůže využít tento akční program).

Doporučenku ve příslušné hodnotě dostane kupující za nákup zboží a služeb montáže u ERKADO CZ s.r.o. dle níže uvedených částek a lze uplatnit dle uvedené částky:

Při nákupu nad 5 000,- MO dostane doporučenku ve výši 200,- a lze ji uplatnit při nákupu nad 2 500,-
Při nákupu nad 10 000,- MO dostane doporučenku ve výši 500,- a lze ji uplatnit při nákupu nad 5 000,-
Při nákupu nad 25 000,- MO dostane doporučenku ve výši 1000,- a lze ji uplatnit při nákupu nad 12 500,-
Při nákupu nad 50 000,- MO dostane doporučenku ve výši 2000,- a lze ji uplatnit při nákupu nad 25 000,-

Uvedené částky Doporučenky jsou bez DPH, ceny nákupu jsou bez DPH a platné jen na zboží a služby objednané u ERKADO CZ s.r.o.

Doporučenky nelze sčítat. Platnost každe doporučenky je 3 měsíce. Doporučenku lze uplatnit jenom jednou na pobočce Centrála Praha 10, Pobočka Praha 6 a Brno, nebo na našem e-shopu www.dvere-erkado.cz (nelze uplatnit u prodejců obchodní siti společnosti ERKADO CZ s.r.o.)

ERKADO CZ s.r.o. si vyhrazuje právo udělat statistický ověřovácí hovor s kupujícim, který uplatňuje doporučenku. V případě porušení těchto pravidel společnost ERKADO CZ s.r.o si vyhrazuje právo na zrušení uplatnění doporučenky.